مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه شامپو شبنم و قیمت آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

شامپو چیست؟ترکیبات شامپوهاشامپو پاکالسازگاری شامپو با موی سرکارخانه شامپو شبنمقیمت شامپو ۲۲۰ گرم شبنمکارخانه شامپو شبنمدرباره کارخانه شامپو شبنمکارخانه شامپو شبنمبازاریابی کارخانه شامپو شبنمکارخانه شامپو شبنمفروش کارخانه شامپو شبنمکارخانه شامپو شبنممحصولات کارخانه شامپو شبنمپودر شوینده ماشین لباسشوییصادرات کارخانه شامپو شبنمکارخانه شامپو شبنمخرید و فروش پر سود شامپو در ایرانکیفیت شامپو چگونه استبازار شامپوصادرات شامپو
کارخانه شامپو شبنم

کارخانه شامپو شبنم را میتوان قدیمی ترین کارخانه تولید شامپو در ایران نامید. چرا که این کارخانه با ایجاد مدیریت واحد و توانمند در طول این سالیان طبق برنامه ای مدون پیش آمده است.

شامپو چیست؟

شامپو یک نوع محصول شوینده است که برای شستشوی موها استفاده می‌شود. این محصول شامل ترکیبات شوینده و آرایشی است که به دلیل دارا بودن این ترکیبات، تمیزی موها را بهبود می‌بخشد و موها را از ناخالصی‌ها و روغن‌های مضرر پاک می نماید.

مجموعه تولیدی صنعتی پاکال در کنار عرضه شامپوهای شبنم در اوزان ۲۲۰گرم، ۶۲۵ گرم، ۱۰۰۰ گرم شامپو های دیگر نیز با برند پاکال تولید و عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت انواع شامپو های ارائه شده و کیفیت و نوع آنها می توانید به بخش مشاهده تصاویر در سایت شرکت مراجعه نمائید.

شامپو شوینده ای بسیار حساس و مهم می باشد که از نظر کیفی باید بسیار مورد توجه واقع شود. چرا که مستقیما با سلامت موهای ما در ارتباط هست. این تماس مستقیم و تنگاتنگ با مو باعث می شود که موها یا خراب شوند یا موجب تقویت آنها شود. پس باید با شناسایی شامپوی خوب و با کیفیت و با عصاره های گیاهی مورد نیاز پوست و موی سر بتوانیم راهی برای تمیزی و تقویت موها پبدا کنیم. اگر ما بتوانیم نوع موهای خود را بشناسیم و بدانیم که موی سر مار از نوع خشک، چرب یا معمولی هست می توانیم شامپویی را انتخاب نمائیم که با نوع موها سازگاری داشته باشد. PH  شامپویی که استفاده می شود نیز بسیار مهم و حیاتی در این خصوص می باشد.

PH پائین موجب اسیدی شدن شامپو شده و ممکن است به ریشه و ساقه مو آسیب زده و موجب سوختن انها شود. این آسیب زدن ممکن هست ماها طول بکشد تا ترمیم شود. PH بالا نیز محیط را قلیایی می کند و هیچ نوع شویندگی را انجام نخواهد داد. مصرف این نوع شامپو عملا بی فایده می باشد. پس PH  تععین شده برای شامپو از نظر فرمولاسیون در لابراتوار مجهز تعیین می شود که زیر نظر مهندسین امر مشخص خواهد شد تا بهترین عملکرد را داشته باشد.

پس با این تفاسیر می دانیم که برای اینکه موهایی پر پشت و خوش فرم داشته باشیم بایستی حساسیت بالایی را در انتخاب شامپوی مناسب بکار برده شود. عده کثیری از افراد هستند که بدون بررسی نوع و کیفیت موهای خود اقدام به خرید همه نوع شامپو و در هر سری شامپوی جدید می نمایند. در این حالت چون نوع موها را نشناخته اند و شوینده مناسب را انتخاب نکرده اند پس از چندین سال به ناگاه متوجه می شوند که موهایشان کم پشت شده و بعضا به مرز طاسی رسیده است. به همین دلیل فقط خرید شامپوی برند خارجی و گران قیمت برای داشتن موهای خوب کافی نیست. چه بسا که برخی از شامپوهای خارجی و گران قیمت با پرداخت مبالغ گزاف استفاده نموده اند ولی نه تنها نتیجه مثبت را نگرفته اند، بلکه شاهد ریزش شدید موها و حتی بیمار شدن موها و شوره دار شدن انها شده اند.

پس می توان این طور نتیجه گرفت:

برای داشتن موهای خوب و پر پشت باید موها را توسط پزشک متخصص شناخت و شامپویی مناسب آن استفاده نمود

ترکیبات شامپوها

ترکیبات شامپو شامل ترکیبات شیمیایی و طبیعی بوده که برای شستشو و تمیز کردن مو به‌کار می‌رود. مهمترین ترکیب معمول در شامپو شامل مورد زیر است:

 1.  سورفکتانت ها: شامپوها بیشتر از سورفکتانت های آنیونیک با خاصیت تعاملی استفاده می‌کنند. این ترکیبات اصلی شامپو، وظیفه شستشوی مو را دارند
 2. شوینده های طبیعی با عصاره های کاملا گیاهی و طبیعی که از دل طبیعت استخراج می شود

شویندگی شامپو به تعدادی از موارد زیر بستگی دارد:

 1. نوع مو: شویندگی شامپو با نوع مو، بستگی دارد. برای مثال، شامپوهای ضد شوره معمولاً برای موهای چرب انتخاب می‌شوند؛ در حالی که شامپوهای مرطوب کننده بیشتر برای موهای خشک مناسب هستند.
 2. مقدار شامپو مصرفی: استفاده از مقدار دقیقی از شامپو در طول سرشویی بسیار مهم است.

اگر بخواهیم شویندگی شامپو را مورد بحث و بررسی قرار دهیم باید به موارد زیر توجه داشته باشیم. علاوه بر دو موردی که در مباحث فوق اشاره شد موضوعات دیگر و مهم دیگری نیز وجود دارد که مطابق بندهای زیر در این شرکت مورد بحث هستند:

 1. آیا شامپو از مواد کاملا شیمیایی در فرمول آن استفاده شده است؟
 2. آیا شامپو در کنار مواد شیمیایی از مواد طبیعی و عصاره های گیاهی نیز بهره برده است؟
 3. آیا شامپوی تولیدی بدون مواد شیمیایی و فقط با عصاره های گیاهی موجود در دل طبیعت ساخته شده است؟

بحث و تبادل نظر در مورد این سئوالات و پاسخ هایی که به آنها داده می شود میتواند راهگشای ما در باز نمودن گره بسیاری از سوالات ما در مورد بهداشت و سلامت مو باشد.

شامپو پاکال

ابتدا می پردازیم به شامپوهایی که کاملا شیمیایی فرموله شده اند و در کلیه فروشگاه ها می توان آنها با با عنوان شامپوهای عمومی پیدا نمود. این شامپو ها معمولا دارای قیمت های پایین هستند. در ظروف معمولا پلی اتیلن کدر پر می شوند. این نوع شامپو ها معمولا دارای اوزان بین ۲۰۰ گرم تا ۴۰۰ گرم هستند تا قیمت ارزانتری را داشته باشند. این شامپوها نه این که بی کیفیت هستند ولی کیفیت شامپو های گیاهی و درمانی را نخواهند داشت.

این شامپو ها معمولا در دسترس تر از بقیه شوینده های سر می باشند. این شامپو ها برای اقشاری که درآمد بالایی ندارند و باید بودجه در اختیار خودشان را به نوعی مدیریت نمایند مناسب می باشد. در برخی موارد دیده می شود که مصرف کننده چاره ای جز خرید و مصرف این محصول ندارند. برای برخی از افراد این طبقه درآمدی فقط اینکه موهای چرب و آلوده خود را شسته و تمیز و مرتب شود کافیست.

این افراد دیگر به دنبال کیفیت مواد و ترکیبات شامپو نیستند و اینکه موهایشان چه حالتی باشد و چه سرانجامی پیدا نماید را دنبال نمی کنند. البته که در همین گروه افراد بیشماری مشاهده شده است که با مصرف همین نوع شامپو ها موهای بسیار خوب و با کیفیتی را دارند که البته به ژنتیک فرد مربوط می باشد.

 

موضوع دومی که در اینجا به آن اشاره می شود مربوط می شود به شامپوهای نیمه شیمیایی و نیمه طبیعی. در این شامپو ها که با مجوز های بهداشتی و استاندارد در کارخانه ها تولید می شود می توان ان را برای داشتن موهای خوب استفاده نمود.

این نوع شامپو ها ویژگی های زیر را دارد که موجب متمایز شدن آن از شامپوی نوع اول می شود:

این شامپو ها نسبت به به نوع شیمیایی از قیمت بالاتری برخوردار هستند

این نوع شامپو ها دارای ظروف خوش فرمی هستند که با لیبل های رنگی و خوب جذاب تر به نظر می رسند

از آنجایی که در ترکیب این شامپو حدود ۵۰درصد از عصاره های گیاهی استفاده شده ایت می توان به با کیفیت تر شدن موها امیدوار بود

با این توضیحات مشخص می شود که این نوع شامپو ها در اغلب موارد مورد مصرف خریداران واقع می شود. بالغ بر ۶درصد مردم این نوع شامپو را خریداری می نمایند.

شامپو پاکال

سازگاری شامپو با موی سر

آیا می دانید شامپوی مناسب برای افراد در مناطق مختلف و با توجه به نوع غذا و آب و هوا و سایر متغیر ها متفاوت هست؟

برای اینکه بتوانیم این موضوع را بسط دهیم تا بهتر متوجه امر شویم بهتر است از تاثیر عوامل بر روی مو صحبت کنیم که متغیر های زیر را در بر می گیرد:

 1. نوع تغذیه و غذای مصرفی افراد
 2. آب و هوای منطقه سکونت افراد
 3. عوامل روحی و روانی حاکم بر افراد
 4. نوع زندگی و مراقبت از پوست و مو و سلامت افراد

تغذیه مو با شامپو

ابتدا می پردازیم به غذایی که استفاده می کنیم و مربوط می شود به تغذیه روزانه و منظم افراد. به این ترتیب ناظر بر این امر که مواد غذایی که افراد در طول شبانه روز و در طول سال استفتده می کنند تاثیر مستقیمی بر روی رشد و نمو مو و سلامت آنها دارد. به این موضوع تغذیه ریشه موها از مواد غذایی ارسال شده به ان قسمت از ریشه ها خواهد بود. اگر مواد مغذی مورد نیاز در این منطقه تامین شود و در دسترس ریشه مو باشد پس موها تغذیه خوبی خواهند داشت و فرد دارای موهایی قوی و خوب خواهد بود. بر عکس اگر مواد غذایی خوبی مصرف نشود و در نتیجه مواد مغذی مورد نیاز در اختیار ریشه مو قرار نگیرد بالتبع موها با فقر مواد غذایی مواجه شده و تضعیف خواهند شد.

در اینجا هست که شامپویی که با مواد مغذی فرموله شده و به اصطلاح مولتی ویتامین هست می تواند به کمک جبران کمبود مواد غذایی ریشه موهد بیاید. در این موارد پیشنهاد می شود این افراد به مراجعه به پزشک متخصص نوع و وضعیت موهای خود را بررسی نمایند و با متوجه شدن کمبودها نسبت به خرید شامپوی مناسب موی خود اقدام کنند. با خرید شامپوی مناسب با ویتامین های مورد نیاز پس از مدتی مصرف آن شاهد رشد و تقویت مجدد موها خواهیم بود. پس میتوان نتیجه گرفت خرید شامپوی خوب و مناسب موها که شناسیایی ان نیز باید زیر نظر پزشک باشد از الزامات سلامت موها می  باشد.

تاثیر آب و هوا بر سلامت مو

آبی که در محل سکونت فرد برای شستشوی موها با شامپو مورد استفاده قرار می گیرد می تواند نقش بسیار تعیین کننده ای در نوع شستشو و کیفیت ان داشته باشد. در برخی از مناطق وجود آب های آلوده می تواند در تماس با شامپو و ایجاد یک ترکیب آلوده بر مو ها اثر منفی بگذارد و رشد و نمو موها را تحت تاثیر قرار دهد. باید آبی که برای شستشو مورد مصرف هست مورد بررسی قرار داده شود. البته این موضوع هزینه بر می باشد ولی برای افرادی که به سلامتی و رشد و تقویت موهای خود اهمیت قائل هستند این موضوع حیاتی و ارزشمند می باشد.

کارخانه شامپو شبنم

قیمت شامپو ۲۲۰ گرم شبنم

ما در اینجا قصد داریم به قیمت صادراتی این شامپو و صابون در فروش خارجی اشاره کنیم. اکنون که در ابتدای قرن جدید قرار داریم تولید و ساخت و فروش این شامپو با دسترسی به مواد اولیه مرغوب و خوبی که در خود مجموعه تولید می شود آسان و راحت می باشد.

به همین جهت قیمت این شامپو در امر صادرات بسیار مناسبتر و ارزانتر از سایر کارخانه های مشابه می باشد. برای استعلام قیمت با ما در تماس باشید.

کارخانه شامپو شبنم

درباره کارخانه شامپو شبنم

کارخانه شامپو شبنم از قدیمیترین کارخانه هایی هست که در خصوص تولید شامپوی سر شوی موفقیتهای بسیاری را کسب نموده. بهتر است برای دسترسی و خرید از این محصول با بخش فروش کارخانه تماس داشته باشید. شماره های مندرج در این وب سایت در اختیار شما قرار دارد تا بتوانید براحتی ارتباط بگیرید.

این کارخانه که در اصفهان واقع شده از قدیمی های صنعت شامپو در ایران محسوب می شود. بهتر است بدانیم دفتر کارخانه در تهران هست. بدین منظور ارتباط گیری با مشتریان آسان تر می باشد.

کارخانه شامپو شبنم

بازاریابی کارخانه شامپو شبنم

امور مربوط به بازاررسانی که طی آن سازوکار فرآیند توزیع شامپو شبنم از طریق کارخانه انجام می شود کاملا تعریف شده است. برای این مورد کارخانه با توزیع این شوینده به پخش های استانی اقدام به بازار رسانی آن نموده است.

این فرآیند کاملا حساب شده و بصورت مداوم و منظم و با قیمت های مشخص می باشد. توزیع محصولات شامپوی این کارخانه در اوقاتی که بازار نیاز بیشتری به این کالا دارد با تمرکز و تعداد بیشتری انجام می شود.

کارخانه شامپو شبنم

فروش کارخانه شامپو شبنم

همانطور که توزیع و بازار رسانی شامپو شبنم از طریق شرکت آن در حال انجام گرفتن هست، سیستم فروش آن نیز بصورت منظم و مشخص از این طریق انجام می گیرد.

فروش متمرکز و حساب شده ای که در سیستم فروش شرکت مشخص شده است باعث شده است که مشتریان دائمی شرکت بیشتر شده و در حال گسترش نیز باشد. این شرکت با داشتن تیمی توانمند و کار بلدی که در مجموعه مدیریتی خود دارد توانسته سهم نسبتا بزرگی در بازار فروش به نفع خود ایجاد نماید.

کارخانه شامپو شبنم

محصولات کارخانه شامپو شبنم

محصولات صابون ایرانی که در جامعه امروزی استفاده می شود در حال افزایش کمی و کیفی هست. تولید شامپو در کارخانه شبنم از سال ۱۳۴۱ در ایران استارت زده شد. این شوینده بهداشتی اول در وزن ۲۲۰ گرم تولید و به بازارهای فروش توزیع شد.

ولی در ادامه و با گذشت زمان و با توجه به ایجاد بازارهای جدید و تقاضاهای نو اوزان دیگر بالاتر از ۲۲۰ گرم نیز در دستور کار تولیدی شرکت قرار گرفت. با ما همراه باشید تا محصولات را بصورت کامل معرفی کنیم.

پودر شوینده ماشین لباسشویی

صادرات کارخانه شامپو شبنم

این شوینده بهداشتی از دیر باز وقتی که در کشور های دیگر در قفسه فروشگاههای آنها وجود داشته است که مورد توجه و اقبال خربداران و مصرف کنندگان قرار گرفته.

از این رو فروش شامپو به خارج از کشور به جهت استقبال از آن مورد توجه قرار گرفت و جزء سیاست های هدفمند شرکت قرار گرفت. فروش خارجی شامپو صادرات به حساب می آید که با توجه به پرداخت دلاری از طریق خربداران باعث ارز آوری به شرکت و کشور می شود.

همواره بحث صادرات کالاهای غیر نفتی در ایران حائز اهمیت بوده است. به همین دلیل شرکت هایی که در این زمینه فعال هستند مورد حمایت دولت هستند.

در مورد صادرات شامپو شبنم نیز این موضوعات مورد توجه قرار گرفته است. چرا که ارز فابل توجهی به کشور و میهن عزیزمان وارد خواهد شد.

کارخانه شامپو شبنم

خرید و فروش پر سود شامپو در ایران

آیا می دانید کسب و کار و حرفه خرید و فروش و یا پخش شامپو چقدر می تواند سود و عائدی برایتان داشته باشد؟

اگر قبلا این کار را کرده اید و اطلاع دارید که بهتر، ولی اگر تازه وارد هستید و تازه می خواهید با جمع آوری اطلاعات در این کسب و حرفه وارد شوید ما اطلاعات لازم و کافی را به شما می دهیم. تا با جمع بندی اطلاعات و دیتا ها بتوانید با چشم باز و آگاهی کامل افتتاح کار خود را جشن بگیرید.

حتما می دانید که شامپو از درجه یک ترین شوینده بهداشتی هایی هست که مورد مصرف مردم می باشد. چرا که امروزه روز مردم به زیبایی خود اهمیت فوق العاده ای قائل هستند که یکی از رازهای ایجاد زیبایی داشتن موهای پر پشت و خوش حالت هست. شامپوی خوب همان محصوصلی هست که کمک می کند افراد موهایی پر پشت و قوی و خوش حالت داشته باشند. پس می توان اهمیت تولید و عرضه شامپو و نیز میزان فروش فراوان آن را از این جا فهمید. با حساب سر انگشتی که می شود انجام داد و جمعیت کشورمان ایران می توان به بازار خوب خرید و فروش شامپو پی برد. پس می توان امیدوار بود که اگر با شناخت خوب این حوزه وارد کسب و کار شامپو شوید سود خوبی را خواهید برد. و کسب و کار موفقی را تجربه خواهید نمود. با ما همراه باشید تا در کنار هم موفقیت در فروش را تجربه نمائیم.

کیفیت شامپو چگونه است

به جهت اینکه شامپوی شبنم پاکسان در مجموعه تولیدی شرکت بزرگ و معتبر پاکسان از حدود ۶۰ سال پیش آغاز به تولید شده است این محصول در گذر سالیان طولانی و استفاده از تجربیات و دانش فنی جدید دارای کیفیت متمایز و خوبی شده است.

کیفیت استاندارد و بروز این شامپو که با جدیدترین فرمول و استاندارد اروپا تولید می شود از نگاه مشتری پسندیده شده و خریداری می شود.

بازار شامپو

بازار شامپو در ایران در حال رشد است و شرکت‌های بزرگ و معتبر شامپو، محصولات خود را در بازار ایران تولید و توزیع می‌کنند. بازار شامپو در ایران شامل برندهای محلی و خارجی است که مایل به رقابت در این بازار هستند.

تعدادی از معروف ترین برندهای کشور مانند داب هلوم، آریس، سیکاد، تگ هلث، پارسونال، کالایدو، لورآل، دوو، نیوآ و… در بازار شامپو ایران وجود دارند. همچنین، برندهای خارجی مانند پانتن، هداندشولدرز، جانسون هد تو تو، لاورا، نیوتروژینا، گارنیه و… نیز در بازار ایران توزیع می‌شوند.

در کل، با توجه به وجود برندهای محلی و خارجی با کیفیت‌ بالا در بازار شامپو در ایران، مصرف‌کنندگان ایرانی دسترسی به گزینه‌های متعدد برای شامپو را دارند.

صادرات شامپو

صادرات شامپو، به عنوان یکی از محصولات شوینده، در اکثر کشورها مرسوم است. برای صادرات شامپو به کشورهای مختلف، ابتدا باید شرکت تولید کننده وارد بازار خارجی شود و با صادرکنندگان محصولات شوینده همکاری کند. در این باره، باید موارد زیر را در نظر داشت:

 1.  درک بازار: مشخص شدن بازار مورد نظر و نیاز آن در مورد شامپو، یکی از اولویت های مهم است.
 2.  رعایت استانداردهای بین‌المللی: داشتن استانداردهای لازم برای واردات به کشورهای خارجی، از نکات مهم در صادرات شامپو است.
 3.  تحقیق در مورد نیازهای و قیمت های بازار: برای ورود به بازار خارجی، باید تحقیقات لازم در مورد نیازهای و قیمت های بازار صورت بگیرد.
 4.  بسته بندی: بسته بندی شامپو باید مطابق با نیاز بازار هدف باشد.
محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید