مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه شامپو شبنم و قیمت آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

شامپو چیست؟ترکیبات شامپوهاکارخانه شامپو شبنمقیمت شامپو ۲۲۰ گرم شبنمکارخانه شامپو شبنمدرباره کارخانه شامپو شبنمکارخانه شامپو شبنمبازاریابی کارخانه شامپو شبنمکارخانه شامپو شبنمفروش کارخانه شامپو شبنمکارخانه شامپو شبنممحصولات کارخانه شامپو شبنمپودر شوینده ماشین لباسشوییصادرات کارخانه شامپو شبنمکارخانه شامپو شبنمکیفیت شامپو چگونه استبازار شامپوصادرات شامپو
کارخانه شامپو شبنم

کارخانه شامپو شبنم را میتوان قدیمی ترین کارخانه تولید شامپو در ایران نامید. چرا که این کارخانه با ایجاد مدیریت واحد و توانمند در طول این سالیان طبق برنامه ای مدون پیش آمده است.

شامپو چیست؟

شامپو یک نوع محصول شوینده است که برای شستشوی موها استفاده می‌شود. این محصول شامل ترکیبات شوینده و آرایشی است که به دلیل دارا بودن این ترکیبات، تمیزی موها را بهبود می‌بخشد و موها را از ناخالصی‌ها و روغن‌های مویی پاک می نماید.

ترکیبات شامپوها

ترکیبات شامپو شامل ترکیبات شیمیایی و طبیعی بوده که برای شستشو و تمیز کردن مو به‌کار می‌رود. مهمترین ترکیب معمول در شامپو شامل مورد زیر است:

  1.  سورفکتانت ها: شامپوها بیشتر از سورفکتانت های آنیونیک با خاصیت تعاملی استفاده می‌کنند. این ترکیبات اصلی شامپو، وظیفه شستشوی مو را دارند

شویندگی شامپو به تعدادی از موارد زیر بستگی دارد:

  1. نوع مو: شویندگی شامپو با نوع مو، بستگی دارد. برای مثال، شامپوهای ضد شوره معمولاً برای موهای چرب انتخاب می‌شوند؛ در حالی که شامپوهای مرطوب کننده بیشتر برای موهای خشک مناسب هستند.
  2. مقدار شامپو مصرفی: استفاده از مقدار دقیقی از شامپو در طول سرشویی بسیار مهم است.

کارخانه شامپو شبنم

قیمت شامپو ۲۲۰ گرم شبنم

ما در اینجا قصد داریم به قیمت صادراتی این شامپو و صابون در فروش خارجی اشاره کنیم. اکنون که در ابتدای قرن جدید قرار داریم تولید و ساخت و فروش این شامپو با دسترسی به مواد اولیه مرغوب و خوبی که در خود مجموعه تولید می شود آسان و راحت می باشد.

به همین جهت قیمت این شامپو در امر صادرات بسیار مناسبتر و ارزانتر از سایر کارخانه های مشابه می باشد. برای استعلام قیمت با ما در تماس باشید.

کارخانه شامپو شبنم

درباره کارخانه شامپو شبنم

کارخانه شامپو شبنم از قدیمیترین کارخانه هایی هست که در خصوص تولید شامپوی سر شوی موفقیتهای بسیاری را کسب نموده. بهتر است برای دسترسی و خرید از این محصول با بخش فروش کارخانه تماس داشته باشید. شماره های مندرج در این وب سایت در اختیار شما قرار دارد تا بتوانید براحتی ارتباط بگیرید.

این کارخانه که در اصفهان واقع شده از قدیمی های صنعت شامپو در ایران محسوب می شود. بهتر است بدانیم دفتر کارخانه در تهران هست. بدین منظور ارتباط گیری با مشتریان آسان تر می باشد.

کارخانه شامپو شبنم

بازاریابی کارخانه شامپو شبنم

امور مربوط به بازاررسانی که طی آن سازوکار فرآیند توزیع شامپو شبنم از طریق کارخانه انجام می شود کاملا تعریف شده است. برای این مورد کارخانه با توزیع این شوینده به پخش های استانی اقدام به بازار رسانی آن نموده است.

این فرآیند کاملا حساب شده و بصورت مداوم و منظم و با قیمت های مشخص می باشد. توزیع محصولات شامپوی این کارخانه در اوقاتی که بازار نیاز بیشتری به این کالا دارد با تمرکز و تعداد بیشتری انجام می شود.

کارخانه شامپو شبنم

فروش کارخانه شامپو شبنم

همانطور که توزیع و بازار رسانی شامپو شبنم از طریق شرکت آن در حال انجام گرفتن هست، سیستم فروش آن نیز بصورت منظم و مشخص از این طریق انجام می گیرد.

فروش متمرکز و حساب شده ای که در سیستم فروش شرکت مشخص شده است باعث شده است که مشتریان دائمی شرکت بیشتر شده و در حال گسترش نیز باشد. این شرکت با داشتن تیمی توانمند و کار بلدی که در مجموعه مدیریتی خود دارد توانسته سهم نسبتا بزرگی در بازار فروش به نفع خود ایجاد نماید.

کارخانه شامپو شبنم

محصولات کارخانه شامپو شبنم

محصولات صابون ایرانی که در جامعه امروزی استفاده می شود در حال افزایش کمی و کیفی هست. تولید شامپو در کارخانه شبنم از سال ۱۳۴۱ در ایران استارت زده شد. این شوینده بهداشتی اول در وزن ۲۲۰ گرم تولید و به بازارهای فروش توزیع شد.

ولی در ادامه و با گذشت زمان و با توجه به ایجاد بازارهای جدید و تقاضاهای نو اوزان دیگر بالاتر از ۲۲۰ گرم نیز در دستور کار تولیدی شرکت قرار گرفت. با ما همراه باشید تا محصولات را بصورت کامل معرفی کنیم.

پودر شوینده ماشین لباسشویی

صادرات کارخانه شامپو شبنم

این شوینده بهداشتی از دیر باز وقتی که در کشور های دیگر در قفسه فروشگاههای آنها وجود داشته است که مورد توجه و اقبال خربداران و مصرف کنندگان قرار گرفته.

از این رو فروش شامپو به خارج از کشور به جهت استقبال از آن مورد توجه قرار گرفت و جزء سیاست های هدفمند شرکت قرار گرفت. فروش خارجی شامپو صادرات به حساب می آید که با توجه به پرداخت دلاری از طریق خربداران باعث ارز آوری به شرکت و کشور می شود.

همواره بحث صادرات کالاهای غیر نفتی در ایران حائز اهمیت بوده است. به همین دلیل شرکت هایی که در این زمینه فعال هستند مورد حمایت دولت هستند.

در مورد صادرات شامپو شبنم نیز این موضوعات مورد توجه قرار گرفته است. چرا که ارز فابل توجهی به کشور و میهن عزیزمان وارد خواهد شد.

کارخانه شامپو شبنم

کیفیت شامپو چگونه است

به جهت اینکه شامپوی شبنم پاکسان در مجموعه تولیدی شرکت بزرگ و معتبر پاکسان از حدود ۶۰ سال پیش آغاز به تولید شده است این محصول در گذر سالیان طولانی و استفاده از تجربیات و دانش فنی جدید دارای کیفیت متمایز و خوبی شده است.

کیفیت استاندارد و بروز این شامپو که با جدیدترین فرمول و استاندارد اروپا تولید می شود از نگاه مشتری پسندیده شده و خریداری می شود.

بازار شامپو

بازار شامپو در ایران در حال رشد است و شرکت‌های بزرگ و معتبر شامپو، محصولات خود را در بازار ایران تولید و توزیع می‌کنند. بازار شامپو در ایران شامل برندهای محلی و خارجی است که مایل به رقابت در این بازار هستند.

تعدادی از معروف ترین برندهای کشور مانند داب هلوم، آریس، سیکاد، تگ هلث، پارسونال، کالایدو، لورآل، دوو، نیوآ و… در بازار شامپو ایران وجود دارند. همچنین، برندهای خارجی مانند پانتن، هداندشولدرز، جانسون هد تو تو، لاورا، نیوتروژینا، گارنیه و… نیز در بازار ایران توزیع می‌شوند.

در کل، با توجه به وجود برندهای محلی و خارجی با کیفیت‌ بالا در بازار شامپو در ایران، مصرف‌کنندگان ایرانی دسترسی به گزینه‌های متعدد برای شامپو را دارند.

صادرات شامپو

صادرات شامپو، به عنوان یکی از محصولات شوینده، در اکثر کشورها مرسوم است. برای صادرات شامپو به کشورهای مختلف، ابتدا باید شرکت تولید کننده وارد بازار خارجی شود و با صادرکنندگان محصولات شوینده همکاری کند. در این باره، باید موارد زیر را در نظر داشت:

  1.  درک بازار: مشخص شدن بازار مورد نظر و نیاز آن در مورد شامپو، یکی از اولویت های مهم است.
  2.  رعایت استانداردهای بین‌المللی: داشتن استانداردهای لازم برای واردات به کشورهای خارجی، از نکات مهم در صادرات شامپو است.
  3.  تحقیق در مورد نیازهای و قیمت های بازار: برای ورود به بازار خارجی، باید تحقیقات لازم در مورد نیازهای و قیمت های بازار صورت بگیرد.
  4.  بسته بندی: بسته بندی شامپو باید مطابق با نیاز بازار هدف باشد.
محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید