مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات مواد شوینده ارزان قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

مواد شوینده ای که از ایران صادر می شوندواردات پودرهای شوینده ایرانصادرات پودرهای شوینده ایرانآیا شما هم دنبال صادرات شوینده ارزان هستید؟

صادرات مواد شوینده ارزان قیمت از جمله مواردی هست که جزء الویت های صادرات غیر نفتی کالا ها در ایران به شمار می رود و ارز حاصل از آن نیز برای کشور حائز اهمیت بوده و حساب ویژه ای روی آن صورت گرفته است. بیشتر کشورهای حاشیه ایران به دنبال خرید و صادرات مواد شوینده ارزان قیمت هستند تا بتوانند با شرایط و فروش بهتر و بیشتری بازار را در دست داشته باشند.

مواد شوینده ای که از ایران صادر می شوند

مطابق گزارشاتی که از سوی منابع رسمی و غیر رسمی اعلام شده است ایران جزء کشورهایی هست که در زمینه فروش و صادرات انواع مواد شوینده از جمله مواد اولیه شوینده ها و مواد شوینده نهایی موفق عمل نموده و در راستای این امر دستور العمل هایی نیز از سوی مراکز دولتی ارائه شده تا با مدیریت و برنامه ریزی بهتر شاهد پیشرفت در تولیدات از نظر کیفی خواهیم بود که در نهایت منجر خواهد شد به رشد کمی صادرات مواد شوینده در انواع مختلف به کشورهای جهان.

از میان مواد شوینده هایی که از ایران صادر می شود از جمله انواع صابون چای سبز و  مایعات و پودرهای شوینده، باید اشاره نمود که آمارها نشانگر این است که میزان صادرات پودرهای دستی و ماشینی نسبت به سایر شوینده ها بیشتر بوده و به همین دلیل کارخانه های مواد شوینده بیشتر تمکز و قدرت و خط تولید خود را به سمت تولید پودرها انتقال داده اند تا شاهد فروش و سود بیشتری باشند.

واردات پودرهای شوینده ایران

در زمینه واردات مواد شویند بخصوص زمینه پودر های لباسشویی ایران رتبه ۸۵ را در دنیا به خود اختصاص داده یعنی ۸۵ مین کشوری هست که در حوزه واردات پودر ارز داده و کالا وارد کشور می کند.

در کل دنیا و در زمینه واردات پودر های لباسشویی ۱۰ کشور اول در این خصوص عبارتند از:

 1. آلمان
 2. انگلیس
 3. فرانسه
 4. کانادا
 5. بلژیک
 6. آمریکا
 7. هلند
 8. چین
 9. لهستان
 10. ایتالیا

صادرات پودرهای شوینده ایران

امارهای اعلامی نشان از این دارد که میزان صادرات پودر های لباسشویی ماشینی از نوع دستی ان بیشتر بوده، آخرین آماری که اعلام شده نشان می دهد که بالغ بر ۶۰ میلیون دلار پودر لباسشویی دستی از ایران صادر شده و بالغ بر ۵ میلیون دلار پودر لباسشویی ماشینی صادر شده که این اختلاف معنی دار نشان از رشد تولید پودرهای دستی در ایران در پی این آمارها بوده است.

کشورهایی که پودرهای لباسشویی دستی ایران را می خرند به ترتیب میزان خرید عبارتند از:

 1. عراق
 2. ترکمنستان
 3. تاجیکستان
 4. افغانستان
 5. پاکستان
 6. آذربایجان
 7. گرجستان
 8. ارمنستان
 9. قزاقستان
 10. ترکیه
 11. عمان
 12. کویت
 13. کامرون
 14. ازبکستان
 15. سومالی
 16. روسیه
 17. بحرین.

در زمینه فروش و صادر کردن پودرهای لباسشویی ماشینی و صابون چای سبز ان جی هم کشورهایی که به ترتیب میزان خرید مشخص هستند میتوان کشورهای: عراق، تاجیکستان، گرجستان، ترکمنستان، ارمنستان، آذربایجان، افغانستان، لبنان، پاکستان، بلاروس، قرقیزستان، ازبکستان، عمان، ترکیه و بحرین را نام برد.

آیا شما هم دنبال صادرات شوینده ارزان هستید؟

مبدا و مقصد در کارهای صادراتی از نقطه نظر مسافت که منجر می شود به سربار شدن هزینه های گران حمل و نقل از دید تجار بسیار مهم و حیاتی است. از این رو تاجران مواد شوینده که قصد خرید و صادرات مواد شوینده از ایران به سایر کشورها را دارند ابتدا به ساکن بعد از استعلام قیمت مواد شوینده و تائید آن مسئله مهمی که مرد بررسی قرار می دهند میزان مسافتی هست که از محل کارخانه تا شهر کشور مقصد می باشد و این مسافت اگر نزدیک باشد طبعا هزینه خرید کاهش خواهد داشت و این کاهش هزینه باعث فروش بهتر و بیشتر تاجران شده و افزایش سود آنها را در پی خواهد داشت.

اگر شما نیز به عنوان تاجر مواد شوینده قصد خرید و صادرات انواع مواد شوینده را دارید میتوانید با مشاوره رایگانی که با کارشناسان مجموعه ما نجام خواهید داد به منظور نظر خود رسیده و صادرات را شروع نمائید یا تقویت داده و قوی تر ادامه دهید.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید