مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید شوینده ارزان قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاریخ شوینده هاشوینده یا دترجنت چیستنقش مواد اولیه در تولید شوینده هاشوینده ارزان قیمتمشاوره در خصوص فرمولاسیون شوینده ها

معمولابه اصطلاح عامیانه به موادی که میتواند ذرات چربی وآلودگی وکثیفی را ازروی سطوح مختلف زمین ولباس ها از بین ببرند مواد شوینده می گویند.در خصوص تاریخچه مواد شوینده ارزان بایستی اشاره نمود که این شوینده ها در قرن ها پیش توسط انسان های گذشته تولید و استفاده می شد.

تاریخ شوینده ها

اولین شوینده دست سازی که موجبات سلامتی وبهداشت وتمیزی انسانهای گذشته بود صابون بود که به عنوان اولین شوینده در دنیا مطرح  شد که با ترکیب موادی همچون روغن های حیوانی با براده های چوب یا خاکستر ساخته ومصرف می شد.

صابون ابرو تریاک تا قرن های زیادی وظیفه اصلی پاک کردن آلودگی را در کل دنیا برعهده داشت ودر تمام دنیا مصرف می شد . ولی در قرن های اخیر با رشد چشمگیر جمعیت جهان دیگر این شوینده به تنهایی نتوانست جوابگوی شستشو و پاک کنندگی تمام افرا دنیا باشد. و به همین ترتیب بود که ایده تولید شوینده های مصنوعی یا شیمیایی کلید خورد که در اصطلاحی گفته شده که تولید دترجنت ها در دنیا بصورت صنعتی استارت زده شد.

شوینده یا دترجنت چیست

به موادی که همزمان دارای قابلیت انحلال چربی ها و لکه ها در آب هستند و در همان زمان قدرت پاک کنندگی و لکه بری شوینده را نیز افزایش می دهند درترجنت یا شوینده می گویند. که این مواد با مواد اولیه متناسب تولید می شود.

در تولید مواد شوینده ارزان هر چقدر کیفیت و خلوص مواد اولیه شیمیایی بهتر و بیشتر باشد در نتیجه شوینده های با کیفیت بالاتر و بهتری خواهیم داشت .

در تولید مواد شوینده در زمان ترکیب نمودن مواد اولیه با هم درجه حرارت و دمای دستگاه ها نیز بسیار موثر و تاثیر گذار خواهد بود در صورتی که بالاتر و یا پائین تر بودن دما از حد استاندارد شوینده تولید شده کیفیت خوب را نخواهد داشت.

نقش مواد اولیه در تولید شوینده ها

در بیشتر موارد مواد اولیه برای تولید انواع صابون ایرانی در دسترس همگان نیست و کارخانه های تولیدی باید هزینه های زیادی را برای تهیه آت پرداخت نمایند.

در این صورت می توان با مشورت با متخصصین و کارشناسان شیمی و با ایجاد تغییرات برنامه ریزی شده در دما، وزن و جایگزینی مواد اولیه لازم اقدامات مناسب را در تولید یا تغییر فرمولاسیون بدون افت کیفیت و کمیت شوینده ایجاد نمود تا بتوان مدیریت کارخانه را با هزینه کمتر اداره نمود و سود دهی و اشتغال افراد را نیز تقویت نمود.

شوینده ارزان قیمت

رفته رفته طی آمارهایی که در خصوص سفارشاتی که از سمت مصرف کنندگان به ما میرسد حکایت از این دارد که اکثریت به دنبال خرید شوینده های با قیمت ارزان هستند تا بتوانند مدیریت خوبی بر روی درآمد و هزینه های خود داشته باشند.

ما در این زمینه و در پاسخ به نیازهای مشتریان عمده که در این گروه درخواستی جای دارند با تولید شوینده ارزان به این نیاز اساسی پاسخ داده ایم.

مشاوره در خصوص فرمولاسیون شوینده ها

هرچند فرمولاسیون هایی که توسط کارشناسان و مشاوران ما برای تولید انواع شوینده ها ارائه می شود آزمایش شده و کنترل و تائید شده هستند ولی باز هم دقت در کار ترکیب مواد اولیه در نسبت های معین و مقدار مناسب آب و دما و حرارت لازم و نیروی انسانی متخصص نیز در فرآیند تولید لازم و ضروری می باشد.

در کنار موارد مذکور بایستی حوصله و صبر خط تولید را نیز مد نظر قرار داد تا حصول نتیجه مورد نظرمان اتفاق بیافتد و شوینده ای که قصد ساخت و تولید آن را داریم به سرانجام برسد و آماده فروش در بازار باشد.

با این اوصاف با یستی خاطر نشان کرد که کارشناسان آزمایشگاهی و شیمی دان های ما با نهایت حوصله و صبر اماده پاسخگویی به خریداران و تولید کنندگان محترم هم در زمینه خرید مواد اولیه و هم در زمینه تولید آن هستند .

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید