مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش پودر دستی آبان

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرکت تولید پودر لباسشویی آبانتولید و چاپ پاکت پودر آبانگسترش شرکت کندرکارخانه پودر دستی آبان کجاستموقیعت جغرافیایی شهر سمنان

در ادامه افزایش امید به زندگی و شوق و انگیزه انسانها برای ادامه حیات مهمترین مقوله ای که مطرح می باشد( پودر دستی آبان ) موضوع سلامت عمومی جامعه و بهداشت افراد در زندگی روزمره می باشد.یکی از ابزارهای بهداشت و ایجاد سلامت در جامعه بشری استفاده از مواد شوینده و بهداشتی با کیفیت برای تمیزی و پاک کردن آلودگی ها می باشد که پودر لباسشویی دستی آبان یکی از این شوینده ها می باشد.

شرکت تولید پودر لباسشویی آبان

از مهمترین و معروف ترین شرکت هایی که در زمینه تولید مواد شوینده در ایران شناخته شده است شرکت تولیدی کندر می باشد که این مرکز با تولید ۱۲۰ تن در روز در سال ۱۳۸۱ استارت تولید خود را در تولید انواع پودرهای شوینده آغاز نمود و در مدتی کوتاه و با سرمایه گذاری های گسترده و مدیریتی واحد و قوی و بکار گیری جدیدترین تکنولوژی های ساخت و تولید مواد شوینده در خط تولیدش در کنار ساخت و تولید پودر محصولات دیگری نیز ازجمله صابون،خمیردندان و پودر کف شوی به کالاهای ساخته شده افزود.

تولید و چاپ پاکت پودر آبان

با توسعه و گسترش بهداشت و مصرف روز افزون انواع شوینده و بهداشتی ها بخصوص افزایش تقاضا در خرید انواع پودرهای لباسشویی افزایش مصرف پاکت هایی که پودرها داخل آن پر شوند امری اجتناب ناپذیر بود که بایستی هزینه های بسیاری صرف خرید و حمل و نقل و سایر هزینه ها برای سفارش این پاکت ها میشد که طی یک حرکتی شرکت کندر اقدام به ساخت و تولید پاکت و چاپخانه در داخل شرکت نمود تا پاکت مورد نیازش را بدون نیاز به دیگران تهیه نماید که مزیت های زیای را بدنبال داشت.

شرکت تولیدی کندر با توجه به کمیت و کیفیتی که در تهیه و ساخت شوینده ها داشت بعد از طی ۵ سال توانست علاوه بر فتح بازارهای داخلی راه به بازارهای خارجی و صادراتی پیدا کرده و با افزایش مقدار تقاضا مواجه شود. در پی این موضوع شرکت اقدام به راه اندازی خط تولید دوم تولید پودر نمود که در مجموع دو خط تولید، حجم تولیدات پودرها به مقدار ۲۴۰ تن در روز افزایش یافت که با این حجم هم تقاضای داخل و هم تقاضای صادرات هم تامین شد.

این مجموعه در ادامه فعالیت خود و با گسترش فعالیت در کنار ساخت پودر دستی آبان  و با افزایش فضای تولید در تولید و ساخت انواع مایعات شوینده نیز وارد عرصه شد که در انواع برند های زیر در سطح ملی و بین المللی تولید صورت گرفت.

  • آ.ب.ث
  • بانو
  • دلتا
  • اوا

گسترش شرکت کندر

با پیشرفت ها و تنوعات کالاهایی که توسط این شرکت ایجاد شد در سال ۱۳۹۰ موفق شد عنوان آزمایشگاه معتبر و مورد تائید اداره استاندارد را کسب کرده و گواهینامه آزمایشگاه مرجع  و همکار ادراه استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور را کسب نماید. پیرو این موفقیت ها در حوزه های مذکور ۱۰ سال بعد از تاسیس شرکت و با توجه به شکوفا شدن و رونق فوق العاده چند شرکت بزرگ پخش سراسری در ایران که در حوزه توزیع تمام کالاها در سراسرایران فعالیت می کنند پیشنهاد همکاری و توزیع کالاهای تولیدی این شرکت را دادند که این مورد از سال ۱۳۹۱ به بعد با همکاری شرکت کندر با شرکت های پخش سراسری قاسم ایران و البرز گسترش یافت که دوران جدیدی برای شکوفایی این شرکت آغاز گردید که تا امروز این پیشرفت ادامه دارد.

کارخانه پودر دستی آبان کجاست

کارخانه تولید پودر دستی آبان در شهر سمنان واقع شده است.بررسی موقعیت جغرافیایی شرکت کندر نشان از جا یابی عالی دارد که باعث رونق گرفتن این شرکت شده است چونکه یکی از اصل هایی که باعث رشد و گسترش یک مجموعه در حوزه بکارگیری نیروی انسانی و دستگاه ها و فروش خواهد شد مکان یابی تاسیس برای شروع کار می باشد که این مهم در این شرکت بخوبی و با نظرات کارشناسانه ای که داده شده رعایت شده و عملی نیز گردیده که طی سالیان گذشته و بررسی و مطالعه اوضاع کنونی این شرکت گواهی بر موفقیت های روزافزون آن دارد که به گفته ما صحه نهاده است

موقیعت جغرافیایی شهر سمنان

سمنان مرکز استان سمنان بوده و این شهر از طرف شمال به دشت کویرو از سمت جنوب به رشته کوه های البرز محدود است . این شهر در مسیر جاده تهران به مشهد واقع شده است.

فاصله شهر سمنان تا تهران ۲۱۶ کیلومتر است که این مورد یکی از گزینه های اصلی تاسیس کارخانه پودر آبان در این شهر بود . در این شهر خط اهن و فرود گاه وجود دارد که این منطقه را از لحاظ موقعیت تجاری ممتاز نموده است.

شهر سمنان در سال ۱۳۹۲ یکی از گزینه های اصلی برای انتخاب پایتخت سیاسی کشور مطرح بود.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید