مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پودر لباسشویی تندیس

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت پودر رختشویی تندیسقیمت پودر لباسشویی تندیساوزان پودر لباسشویی تندیساوزان پودر رختشویی تندیسصادرات پودر لباسشویی تندیسصادرات پودر رختشویی تندیسکیفیت پودر رختشویی تندیس کیفیت پودر لباسشویی تندیسکارخانه پودر تندیسمواد اولیه کارخانه تندیسمرکز فروش اینترنتی شوینده تندیس

قیمت پودر لباسشویی در بازار خرید و فروش مواد شوینده موضوعی هست که همگان بر اهمیت و الویت آن در نوع خرید و میزان خرید و فروش صحه میگذارند. مسئله قیمت در خرید و فروش پودر لباسشویی نقش اساسی را ایفا نموده و در درجه اهمیت فوق العاده ای قرار دارد که در ادامه بحث بیشتر و دقیقتر به این مورد خواهیم پرداخت.

قیمت پودر لباسشویی برای تعیین به مولفه هایی نیاز دارد تا تعیین شود.


قیمت پودر رختشویی تندیس

اگر بخواهیم درباره پودر رختشویی تندیس صحبت کنیم حتما در مورد قیمت پودر لباسشویی نیز بلا شک موضوعاتی مطرح خواهد شد که قیمت پودر لباسشویی تندیس چند هست و در چه مقدار و حجمی میزان خرید عمده فروشان می باشد.
ساختار قیمت گذاری در کارخانه تندیس همیشه مستلزم مقدماتی هست که با سیاست های اقتصادی و مصرفی کشور و مردم ایران وابستگی دارد و در راستای همین موضوعات رسمی که در مورد سیاست های اقتصادی و سیاسی کشور موجود هست مجموعه مدیریتی شرکت در پی پیروی این سیاست ها مجموعه متغیر هایی در خصوص اعمال قیمت رقابتی برای پودر لباسشویی تندیس مورد نیاز هست را اعمال کرده و همیشه جزء اولین کارخانه هایی هست که مناسب ترین قیمت گذاری را روی محصولات خود تعیین میکند و در همین راستا و رعایت تمامی موارد نظارتی موفق به دریافت جوایز و تندیس هایی نیز از دولت شده است که در کارنامه شرکت ثبت و ضبط شده است.

قیمت پودر لباسشویی تندیس

پودر لباسشویی در انواع شستشوی دستی و نیمه اتومات و شستشوی ماشینی و تمام اتومات از شوینده های پر مصرف در ایران و کل دنیا می باشد که با توجه به ساختمان و ساختار پودر لباسشویی از زمان پیدایش و اختراع این شوینده مصرف کنندگان رغبت زیادی برای شستشوی البسه و انواع رخت و پتوها از خود نشان دادند که این شد سرآغاز صنعت پودر لباسشویی و سرازیر شدن سرمایه های مالی و انسانی به سمت تاسیس و تولید پودر لباسشویی که بتواند پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان باشد و در کنار این خدمت رسانی درآمد سرشاری را نصیب صاحبان این صنعت نماید.
موضوع مهمی همواره از ابتدای اختراع پودر لباسشویی فکر تولید کنندگان را معطوف به خود ساخته این هست که قیمت پودر لباسشویی تولید شده را در مقایسه با صابون لباسشویی با چه قیمتی ارائه نمایند تا بتواند در مقام مقایسه و رقابت با آن سهم فروشی خوبی را برای خود ایجاد نماید تا در سایه فروش خوب پودر این دسته از کارخانه موفق به ادامه حیات خود برای خود و کارگران خود باشند.

اوزان پودر لباسشویی تندیس

پودر لباسشویی تندیس برای فتح بازارهای فروش داخل کشور و سایر کشورها که همان صادرات این شوینده می باشد چالش های فراوان و زیادی را پشت سر گذاشته و سپری نموده است تا به امروز رسیده و توانسته به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان شوینده جات و پودر لباسشویی در ایران مطرح شود و نزد تاجران و خریداران سایر کشورها نیز حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.
و اما شرکت تندیس در هماهنگی با بازار مصرف و مطابق با نظرات مشتریان و با مطالعاتی که در زمینه فروش پودر لباسشویی در چه اوزانی باشد پودر لباسشویی را در وزن های مختلفی که در بازار بیشتر مورد مصرف دارد تولید نموده که بشرح زیر هست.
* پودر لباسشویی ۵۰۰ گرم دستی و ماشینی
* پودر لباسشویی ۱۰ کیلو گرم دستی و ماشینی
* پودر لباسشویی ۲۰ کیلو گرم دستی و ماشینی
با نگاهی گذرا به تولید اوزان مختلفی که در بالا ذکر شد مشخص می شود که بیشتر تقاضاهای مشتریان در این رنج وزن ها می باشد و قابل اشاره می باشد که اغلب این پودر هایی که در اوزان ۱۰ و ۲۰ کیلو گرمی تولید می شود در بخش صادراتی ارائه و از کارخانه خارج می شود. ولی پودر های ۵۰۰ گرم هم بازار داخل و صادرات را شامل میشود.

اوزان پودر رختشویی تندیس

وزن بسته بندی های پودر لباسشویی تندیس طی چندین سال گذشته تغییری نداشته و با عنایت به حجم فروش محصولات و استقبال خریداران از بسته بندی های موجود کارخانه فعلا در نوع بسته بندی پودر رختشویی های خود و اوزان آن تغییری نداده و به روال سالیان گذشته پیش می رود ولی در ادامه بحث تولید و فروش پودر رختشویی تندیس و با در نظر گرفتن بازار سنجی های صورت گرفته پودر رختشویی در وزن های ۳ و ۵ کیلویی هم در آینده در دستور کار خواهد گرفت که بتواند جوابگوی نیاز بازار مصرف در ایران و خارج از کشور باشد تا در کنار تولید پودر رختشویی در اوزان بیشتر حجم فروش و سود کارخانه بیشتر شود.
پودر رختشویی بیشتر در شستشوی البسه با دست استفاده می شود که برابر آمار های موجود خرید مردم ایران بیشتر در مورد وزن ۵۰۰ گرم می باشد و اوزان ۱۰ و ۲۰ کیلوگرم کیسه ای هم برای صادرات می باشد.
آیا وزن پودر رختشویی برای حجم فروش تاثیر گذار است؟
بله حتما همینطور است چرا که با توجه به فرهنگ مصرف هر کشور و نوع مصرف و همچنین قدرت اقتصادی هر کشور و یا هر شهری متفاوت می باشد بطوری که مثلا در ایران مردم اکثرا از پودر نیم کیلویی جعبه ای استفاده می نمایند ولی در کشورهایی مانند افغانستان و عراق از کیسه های فله ای با وزن ۲۰ کیلویی استفاده می شود.

صادرات پودر لباسشویی تندیس

آیا میدانید صادرات پودر لباسشویی از جذابترین خرید و فروشها و تجارت هایی هست که بین تجار محبوبیت دارد؟
چرا خرید و صادرات پودر لباسشویی بین تجار مورد توجه هست؟
ابتدا برای پاسخ دادن به این پرسش ها باید به نکاتی چند اشاره نمائیم تا موضوع بیشتر برایمان واضحتر شود.
یکی اینکه محصولی که توسط تجار خریداری می شود تا چه اندازه در بین مردم ضرورت خرید و مصرف دارد به این معنی که آیا محصول مورد نظر به عنوان یک کالای ضروری هست که حتما باید توسط مردم استفاده شود یا می شود کمتر و یا اصلا فعلا استفاده نشود.
دوم اینکه حجم مصرف کالای خریداری شده در کشور مقصد چه اندازه است؟
حتما شما هم با ما هم رای هستید که خرید و صادرات پودر لباسشویی برای تجار بسیار محبوب و جذاب هست و اینکه بخاطر اینکه پودر لباسشویی جزء کالاهای ضروری و پر مصرف هست به همین دلیل صادرات این محصول در حجم های زیاد دارای سود زیادی برای صادر کنندگان هست.
امروزه هم از طرف تجار و هم از طرف کارخانه ها بحث صادرات بسیار جدی گرفته شده و علی رغم مشکلات و چالش های فراوان صادرات باز هم تمایل به صادرات پودر لباسشویی وجود دارد.
یکی از دلایل افزایش تمایل به صادرات ورود ارز به داخل کشور که موجبات بالا رفتن تراز تجاری و اقتصادی کشور را فراهم خواهد نمود.

صادرات پودر رختشویی تندیس

در مقوله خرید و فروش پودر رختشویی صادرات این کالا از اهمیت فوق العاده زیادی در بین کارخانه های تولیدی این محصول دارد که در کنار بازار داخلی بتوانند حجم فروش صادراتی پودر رختشویی خود را همراه با ارائه مایعات شوینده به کشور های مختلف صادر کرده و از قبال این کار هم درآمد بیشتری کسب نموده و هم اشتغال پایداری را برای کارگران و نیرو های انسانی مشغول بکار فراهم شود.
چگونه می شود پودر رختشویی تندیس را صادر کرد؟ البته بسیاری از تاجرانی که قصد خرید و فروش محصولات ما را دارند با چگونگی امر و چالش های آن در امر صادرات آشنایی کامل دارند ولی در اینجا بصورت مختصر به آن و مراحل ان اشاره خواهیم کرد.
* انتخاب پودر رختشویی مورد نیاز
* واریز مبلغ بار خریداری شده
* ارائه مشخصات خریدار و تاجر برای صدور بارنامه و صدور مدارک گمرکی
* بارگیری و حمل بار به گمرک مرز کشور مورد نظر
* اظهار و بررسی بار در گمرک و تخلیه از ماشین ایرانیو بارگیری در ماشین کشور مقصد
برای پی بردن به اهمیت کار صادرات و آشنایی کامل با فرایند های این کار همین بس که کسانی که با مراحل کار صادرات آشنا نباشند در زمان ترخیص کالای خود با مشکل مواجه شده و بارشان بلوکه و زمان زیادی درگیر این موضوع خواهند شد.
حتما قبل از صادرات با مشاوران ما ارتباط گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهید تا با خیالی راحت صادرات خوش را در محیطی شیرین و جذاب و سود اور انجام دهید.

کیفیت پودر رختشویی تندیس

از قدیم الایام یک مثلی در بین مردم و در عرف وجود دارد که می گویند هر چقدر پول بدی همون قدر آش میخوری. در مورد پودر رختشویی هم اگر بخواهیم با این مثل مصداق داشته باشد باید گفت که اگر پولی که ما پرداخت می کنیم باید با کیفیت پودر رختشویی که می خریم مطابقت و هماهنگی داشته باشد که این موضوع در مورد پودر شرکت تندیس کاملا لحاظ شده و پودر رختشویی تولید شده کاملا در استاندارد های تعیین شده می باشد و با وجود علامت سیب سلامتی که بر روی بسته بندی ها وجود دارد خیال مصرف کننده و خریدار از کیفیت محصول راحت می باشد و میداند که کیفیت خوبی را در شستشوی لباس های خود مشاهده خواهد کرد.
حتما می دانید که کف ایجاد شده در زمان شستشوی لباس با کیفیت پودر رختشویی ارتباط مستقیمی دارد بنوعی که هر چقدر کف بیشتر باشد قدرت پاک کنندگی و تمیز کردن لباس ها زیاد می شود که این مورد در زمان فرموله کردن پودر رختشویی مورد مطالعه و بازنگری قرار گرفته و در فرمول آن لحاظ گردیده است تا ما شاهد یک محصول با کیفیت استاندارد باشیم.


کیفیت پودر لباسشویی تندیس

کیفیت محصول در سایه قیمت های گزاف در بین شرکت های مختلف تعیین می شود و کارخانه ها برای عرضه پودر لباسشویی با کیفیت دارای قیمت گذاری هایی هستند که محصول تولیدی کارخانه را با قیمت های سرسام آوری به مشتریان خود اعلام میکنند.
ولی ما در کارخانه تندیس در کنار تولید محصول با کیفیت رضایت مشتریان و مصرف کنندگان خود را هم از لحاظ قیمتی و هم از لحاظ کیفیت کار لحاظ کرده ایم.
ما با تولید پودر لباسشویی با کیفیت خوب سعی کرده ایم تا برای ارائه محصولی با استاندارد جهانی تولید کنیم و بعد از مصرف توسط مصرف کنندگان و اعلام رضایت ایشان از کیفیت کالا به خود ببالیم که توانسته ایم با تکیه بر توان داخلی در کشور خودمان قیمت پودر لباسشویی را با ارزانترین نرخ بدست مصرف کننده برسانیم که مورد پسند قرار بگیرد.

کارخانه پودر تندیس

کارخانه تندیس که همان کارخانه سمبل شیمی می باشد در زمینه تولید محصولات شوینده در انواع مایعات شوینده از مایع ظرفشویی و دستشویی گرفته تا انواع پودرهای لباسشویی دارای تولیدات متنوع و با کیفیتی هست که با توجه به توان مهندسان و کارشناسان بومی خود تا به امروز بسیار موفق عمل نموده و چندین بار هم بعنوان تولید کننده نمونه استان قزوین و صادر کننده نمونه کشوری نیز انتخاب شده و هر روز هم در فکر گسترش و بروز نمودن محصولات تولید شده هست و برنامه های جدیدی هم دارد که بتواند محصولات جدیدی را نیز تولید و عرضه نماید. قیمت پودر لباسشویی در این کارخانه از جمله ارزان ترین قیمت ها در ایران هست.

کارخانه تندیس در ادامه نگرش های تیم مدیریتی خود در ابتدای کار در زمان تاسیس کارخانه تولیدی خود اقدام به تاسیس کارخانه در مکانی بودند که از جهات مختلف دارای مزایا و بهره وری هایی باشد تا در زیر سایه این مزیت ها بتواند درکنار امر تولید امور دیگر مربوط به تدارکات و خرید مواد اولیه و بازار رسانی محصواتت تولیدی را راحت تر و سریع تر و با هزینه کمتری به دست مصرف کنندگان خود برساند.

در سایه تولید مواد اولیه در خود کارخانه قیمت پودر لباسشویی در این شرکت بصورت مناسب تعیین شده است.

مواد اولیه کارخانه تندیس

کارخانه تندیس در کنار تولید مواد شوینده در انواع مختلف بخاطر اینکه مواد اولیه مورد نیاز برای این تولیدات را همیشه و در همه حال مورد نیاز کارخانه میدید اقدام به تاسیس واحدی برای تولید مواد اولیه نمود تا در تولید این مواد اولیه که سرآغاز و ادامه و حیات کارخانه وابسته به آن است در خود کارخانه و بدون هزینه های مازاد دیگر تولید و به مصرف برسد.

همانطور که میدانید برای تولید شوینده به عنوان محصول نهایی به مواد فراوانی نیاز هست که در راسته مواد پتروشیمی هست که با ترکیبات این مواد با هم البته تحت نظر مهندسان شیمی و متخصصان امر مواد اولیه مورد نیاز کارخانه تندیس تامین می شود.

مرکز فروش اینترنتی شوینده تندیس

کارخانه تندیس برای ارائه خدمت رسانی بهتر و کامل تر به مشتریان خود در امر فروش و برای راحتی و سهولت امر فروش مرکز فروش مجازی خود را راه انداخته است که مشتریان از طریق اینترنت سفارش فروش خود را ثبت می کنند. برای در یافت قیمت پودر لباسشویی با مشاوران ما در تماس باشید.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید