مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پودر قالیشویی با کف زیاد

آنچه در این مقاله می خوانید...

پودر قالیشوییپاک کنندگی پودر های قالیشوییپودر قالیشوییاستفاده از پودر های قالی شویی در کارخانه قالیشوییپودر قالیشوییاستفاده از پودر های قالی شویی در منازلپودر قالیشوییاستفاده از پودر های قالی شویی در منازل
پودر لباسشویی پرسیل

پودر قالیشویی با کف زیاد تولید شده از کارخانه های ایرانی جز، با کیفیت ترین پودر های قالی شویی به حساب می آید.استفاده از مواد شیمیایی تولید کننده کف در محصولات پودری قالی و قالیچه یکی از راه های لکه بری و پاک کنندگی این محصولات به حساب می آید.
شوینده یونی لد با کف زیاد را با قیمت رایگان به کمک کانال های تلگرامی ، از کارخانه و در محل دریافت کنید.

پودر قالیشویی

پاک کنندگی پودر های قالیشویی

قالی و قالیچه که در منازل ایرانی از وسایل زینتی و آراستگی منزل به حساب می آیند اگر دارای لک و کثیفی باشند به هیچ عنوان زیبا و دلنشین نخواهد بود. کارخانه های قالی شویی با تولید پودر های قالی شویی باعث شده است که قالیچه ها و قالی ها پس از شست وشوی تمام لکه ها و آلودگی های خود را از دست بدهند و دوباره مانند روز اول درخشان و براق شوند.
پاک کنندگی پودر های قالیشویی آن قدر بالاست که این مواد شوینده قوی تمام اجسام چسبیده به فرش و یا لکه ها رسوب کرده در ریشه فرش را نیز پاک می کنند.
کف زیاد حاصل از این پودر ها بر قدرت پاک کنندگی این محصول می افزاید.استفاده ی کارخانه های قالیشویی از پودر های قالیشویی قوی باعث شده است تا شست وشوی انواع فرش سرعت پیدا کند و در زمان کمتر فرش هایی با تعداد بالا شست وشوی و ضد عفونی شود.

پودر قالیشویی

استفاده از پودر های قالی شویی در کارخانه قالیشویی

کارخانه های قالیشویی به دلیل تعداد بالای فرش های کثیف و توقع مشتریان که انتظار دارند فرش های کثیف و آلوده خود را بسیار تمیز و درخشان ببینند سعی می کنند پودر های قالی شویی را در امر شست وشوی مورد استفاده قرار دهند وجود مواد شیمیایی موجود در پودر های قالیشویی کلر در زمان شست وشوی فرش باعث می شود تا رنگ فرش تثبیت پیدا کرده و الیاف فرش بیش از پیش بدرخشد.
ولی شایان ذکر است که صابون صورت لدورا به دلیل اینکه بیشتر مصرف صنعتی دارند و دارای مواد اولیه فوق العاده و کف کنندگی بالا هستند.
افراط و تفریط در مصرف آن ها جایز نمی باشد و ممکن است اثرات سو، بر روی فرش و موکت پدید آورد.
کارخانه های قالیشویی می دانند که کف کنندگی زیاد پودر های قالیشویی از حسن آن به حساب می آید و در خرید این گونه محصولات بسیار میسر هستند.

پودر قالیشویی

استفاده از پودر های قالی شویی در منازل

پودر های قالیشویی که بیشتر در مشاغلی که دارای شست وشو هستند و نیاز به ماده شوینده دارند که مقدار کمی از آن تولید کف فراوانی کند و  باز دهی قوی داشته باشد و بسیار هم با صرفه باشد به چشم می خورد.
مشاغلی مانند:
۱_ خشکشویی ها
۲_ کارواش ها
۳_ کارخانه های قالی شویی
چون پودر های قالیشویی برای این گونه مشاغل صنعتی در نظر گرفته شده اند در مراکز خرید کوچک به فروش نمی رسند به همین جهت استفاده از این مواد شوینده در منازل به ندرت اتفاق می افتد ولی با این همه تعدادی از خانم های خانه دار علاقه مند هستند تا فرش ها و قالیچه های خود را با دستان خود شست وشوی دهند تا از پاک کنندگی آن مطمئن شوند برای این کار باید جنس تار و پود فرش را در نظر گرفته و توجه داشته باشند طرز استفاده درست از این محصول از روی لیبل آن مطالعه کرده و طبق آن عمل کنند تا فرش ها و موکت آن ها دچار آسیب و صدمه نشود.

پودر قالیشویی

استفاده از پودر های قالی شویی در منازل

معمولا کارخانه های قالیشویی یا مشاغل مصرف کننده پودر های قالیشویی سعی می کنند پودر ها را برای شست وشوی فرش و قالی خریداری کنند که کف کنندگی آن ها زیاد باشد تا پاکیزگی الیاف فرش های بیش از پیش به چشم بخورد.
برای خرید این محصول پر بازده به وب سایت ما مراجعه کنید و از کارشناسان ما یاری بخواهید.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید