مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارزان ترین مایع ظرفشویی در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

مایع ظرفشوییقیمت مایع های ظرفشوییمایع ظرفشوییمراحل تولید مایع ظرف شویی در ایرانمایع ظرفشوییتاثیر کیفیت بر قیمت مایع های ظرفشوییمایع ظرفشوییفروش ارزان ترین ریکا در ایران
مایع ظرفشویی

ارزان ترین مایع ظرفشویی در ایران و در تمام مراکز فروشگاهی و مغازه ها به چشم می خورد. ارزان بودن یک مایع ظرف شویی نشان از نامرغوبی آن نمی باشد بلکه برای به دست آوردن یک مایع ظرف شویی ارزان در ایران باید بسیاری از راه های تخلف و ناردرست در معامله حذف شود ارزان ترین مایع ظرف شویی در ایران را از ما بخواهید.

مایع ظرفشویی

قیمت مایع های ظرفشویی

قیمت مایع های ظرفشویی به عوامل گوناگون بستگی دارد.
به عنوان مثال:
۱_تهیه بهترین مواد اولیه
۲_وزن مایع با حجم کم یا زیاد
۳_خرید و چاپ لیبل
۴_ظروف پلاستیکی مخصوص و یا گالن های چند لیتری
۵_خرید کارتن جهت بسته بندی
۶_بسیاری از عوامل درون کارخانه که شامل نیرو ی انسانی و ماشینی هستند دارای هزینه می باشند.
۷_هزینه های حمل و نقل
همگی این عوامل به طور کلی بر قیمت مایع های ظرف شویی تاثیر گذار هستند ولی تولید کنندگان ایرانی تلاش خود را می کنند تا مایع های ظرف شویی با کیفیت را به قیمت ارزان در ایران در اختیار هموطنان خود قرار دهند.
برای رسیدن به این هدف بزرگ باید بسیاری از عوامل مخرب تاثیر گذار بر قیمت مایع های ظرف شویی را حذف کرد مانند وجود واسطه ها و دلالان.

مایع ظرفشویی

مراحل تولید مایع ظرف شویی در ایران

مراحل تولید مایع  ظرفشویی در ایران به این گونه است که پس از خرید بهترین مواد اولیه شوینده شیمیایی از پتروشیمی و یا وارد کردن آن ها از کشور های مجاور این مواد اولیه طی مراحلی و با دوز معینی ترکیب می شوند و مایع های ظرف شویی تولید شده غلظت با کیفیت درون ظروف مخصوص پلاستیکی و با گالن های چند لیتری ریخته می شوند و پس از آن لیبل های چاپ شده که شامل مشخصات مایع های ظرف شویی هستند توسط دستگاه های ماشینی بر روی ظروف چسبانده می شوند. در مرحله بعدی این مایع های ظرف شویی توسط نیروی انسانی درون کارتن های ضخیم بسته بندی شده و به بازار روانه می شود. تولید کنندگان محصولات شوینده سعی می کنند این مایع های ظرف شویی را با قیمت ارزان در ایران به فروش می رسانند.

مایع ظرفشویی

تاثیر کیفیت بر قیمت مایع های ظرفشویی

بعضی افراد به غلط بر این باورند که مایع های ریکا ارزان قیمت مایع های خوب و با کیفیتی نیستند و هر چقدر این محصولات گران تر باشد کیفیت و مرغوبیت آن ها بیش تر است و این مایع ها دارای غلظت بیشتری هستند ولی این باور کاملا اشتباه می باشد.
امکان دارد مایع های ظرف شویی ارزان قیمت ، مواد ترکیبی مازاد که در آن استفاده می شود و هزینه بر است با دوز کمتری مورد مصرف قرار بگیرد مانند اسانس ها و رنگ ها که دوز پایین این مواد بر کیفیت مایع ریکا تاثیر گذار نخواهد بود ولی قیمت و کمیت را تحت تاثیر قرار می دهد و یا اینکه مایع ظرف شویی با حذف عوامل مخرب در معامله به دست شما رسیده باشد این موضوع نیز باعث ارزان شدن مایع ظرف شویی شده است.

مایع ظرفشویی

فروش ارزان ترین ریکا در ایران

ایران کشوری است خود کفا از محصولات شوینده و ریکا اگر ارزان ترین مایع های ظرف شویی را به صورت عمده می خواهید به سایت ها و کانال های تلگرامی ما مراجعه کنید تا با فروش محصول ایرانی و ارزان شما را یاری کنیم.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید