مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه شامپو شبنم و قیمت آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارخانه شامپو شبنمقیمت شامپو ۲۲۰ گرم شبنمکارخانه شامپو شبنمدرباره کارخانه شبنمکارخانه شامپو شبنمبازارریانی کارخانه شامپو شبنمکارخانه شامپو شبنمفروش شامپو شبنمکارخانه شامپو شبنممحصولات کارخانه شامپو شبنمپودر شوینده ماشین لباسشوییصادرات شامپو شبنم از کارخانهکارخانه شامپو شبنمکیفیت شامپو چگونه است
کارخانه شامپو شبنم

کارخانه شامپو شبنم را میتوان قدیمی ترین کارخانه تولید شامپو در ایران نامید. چرا که این کارخانه با ایجاد مدیریت واحد و توانمند در طول این سالیان طبق برنامه ای مدون پیش آمده است.

کارخانه شامپو شبنم

قیمت شامپو ۲۲۰ گرم شبنم

ما در اینجا قصد داریم به قیمت صادراتی این شامپو و صابون در فروش خارجی اشاره کنیم. اکنون که در ابتدای قرن جدید قرار داریم تولید و ساخت و فروش این شامپو با دسترسی به مواد اولیه مرغوب و خوبی که در خود مجموعه تولید می شود آسان و راحت می باشد. به همین جهت قیمت این شامپو در امر صادرات بسیار مناسبتر و ارزانتر از سایر کارخانه های مشابه می باشد. برای استعلام قیمت با ما در تماس باشید.

کارخانه شامپو شبنم

درباره کارخانه شبنم

کارخانه شامپو شبنم از قدیمیترین کارخانه هایی هست که در خصوص تولید شامپوی سر شوی موفقیتهای بسیاری را کسب نموده. بهتر است برای دسترسی و خرید از این محصول با بخش فروش کارخانه تماس داشته باشید. شماره های مندرج در این وب سایت در اختیار شما قرار دارد تا بتوانید براحتی ارتباط بگیرید.

کارخانه شامپو شبنم

بازارریانی کارخانه شامپو شبنم

امور مربوط به بازاررسانی که طی آن سازوکار فرآیند توزیع شامپو شبنم از طریق کارخانه انجام می شود کاملا تعریف شده است. برای این مورد کارخانه با توزیع این شوینده به پخش های استانی اقدام به بازار رسانی آن نموده است. این فرآیند کاملا حساب شده و بصورت مداوم و منظم و با قیمت های مشخص می باشد. توزیع محصولات شامپوی این کارخانه در اوقاتی که بازار نیاز بیشتری به این کالا دارد با تمرکز و تعداد بیشتری انجام می شود.

کارخانه شامپو شبنم

فروش شامپو شبنم

همانطور که توزیع و بازار رسانی شامپو شبنم از طریق شرکت آن در حال انجام گرفتن هست، سیستم فروش آن نیز بصورت منظم و مشخص از این طریق انجام می گیرد. فروش متمرکز و حساب شده ای که در سیستم فروش شرکت مشخص شده است باعث شده است که مشتریان دائمی شرکت بیشتر شده و در حال گسترش نیز باشد. این شرکت با داشتن تیمی توانمند و کار بلدی که در مجموعه مدیریتی خود دارد توانسته سهم نسبتا بزرگی در بازار فروش به نفع خود ایجاد نماید.

کارخانه شامپو شبنم

محصولات کارخانه شامپو شبنم

محصولات صابون ایرانی که در جامعه امروزی استفاده می شود در حال افزایش کمی و کیفی هست. تولید شامپو در کارخانه شبنم از سال ۱۳۴۱ در ایران استارت زده شد. این شوینده بهداشتی اول در وزن ۲۲۰ گرم تولید و به بازارهای فروش توزیع شد. ولی در ادامه و با گذشت زمان و با توجه به ایجاد بازارهای جدید و تقاضاهای نو اوزان دیگر بالاتر از ۲۲۰ گرم نیز در دستور کار تولیدی شرکت قرار گرفت. با ما همراه باشید تا محصولات را بصورت کامل معرفی کنیم.

پودر شوینده ماشین لباسشویی

صادرات شامپو شبنم از کارخانه

این شوینده بهداشتی از دیر باز وقتی که در کشور های دیگر در قفسه فروشگاههای آنها وجود داشته است که مورد توجه و اقبال خربداران و مصرف کنندگان قرار گرفته. از این رو فروش شامپو به خارج از کشور به جهت استقبال از آن مورد توجه قرار گرفت و جزء سیاست های هدفمند شرکت قرار گرفت. فروش خارجی شامپو صادرات به حساب می آید که با توجه به پرداخت دلاری از طریق خربداران باعث ارز آوری به شرکت و کشور می شود.

کارخانه شامپو شبنم

کیفیت شامپو چگونه است

به جهت اینکه شامپوی شبنم پاکسان در مجموعه تولیدی شرکت بزرگ و معتبر پاکسان از حدود ۶۰ سال پیش آغاز به تولید شده است این محصول در گذر سالیان طولانی و استفاده از تجربیات و دانش فنی جدید دارای کیفیت متمایز و خوبی شده است. کیفیت استاندارد و بروز این شامپو که با جدیدترین فرمول و استاندارد اروپا تولید می شود از نگاه مشتری پسندیده شده و خریداری می شود.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید